O nás

 

Ubytování Beskydy Karolinka – Kobylská – domek po celkové rekonstrukci.

Nabízíme ubytování ve 2 pokojích se 4 lůžky (8 lidí). Má společnou plně vybavenou kuchyň, koupelnu a obývací prostory s TV, stolním fotbalem a kulečníkem v podkroví (viz. fotogalerie), wifi připojení k internetu.
Chalupa na kopci na samotě, asi 200m od silnice, parkování je pod kopcem u garáže (1 místo v garáži).

 

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek!  

 

Karolinka v Beskydech, v níž žije v současné době bezmála 2 800 obyvatel, je situována v malebném údolí podél řeky Vsetínské Bečvy ve východní části okresu Vsetín. Střed obce leží v nadmořské výšce 485 m a nejvýše položeným místem je Malý Javorník (1019,2 m). Katastr obce zaujímá 42 km2 a je obklopen ze severu pohořím Vsetínské vrchy a z jihu Javorníky.

Přijdou si zde na své milovníci turistiky i cykloturistiky, kteří mohou obdivovat krásy Javorníků, Soláně i Vsetínských vrchů.

V zimě i v létě se dá využít nabídky hotelů ve Velkých Karlovicích (Wellness hotel Horal a Spa hotel Lanterna), které mají ve své nabídce masáže, exotické rituály, pobyt v saunovém světě. Na hotelu Horal jsou veřejnosti přístupné tři termální bazény s teplotou až 36°C a obohacené o minerální látky. Více viz odkaz http://www.horal-hotel.cz/http://www.lanterna.cz/.

V letních měsících je možností koupání v přírodním koupališti v Karolince - 1km, sousední Velké Karlovice http://www.velkekarlovice.cz/ nabízejí ke koupání veřejné koupaliště - zrekonstruované s nerezovým bazénem.

Cyklostezka Bečva pro cyklisty a in-line bruslaře je v úseku Vsetín - Velké Karlovice otevřena viz. http://www.cyklostezkabecva.com.

 

V zimě zde najdete lyžařský areál Karolinka  http://www.solansedlo.cz/33-karolinka, další lyžařské areály jsou v okolí několika kilometrů v sousedních Velkých Karlovicích např. v areálu Kyčerka http://www.skiarealkycerka.cz/, U Bambuchů http://www.bambuchovi.cz/, Areál Machůzky http://www.skiarealmachuzky.cz/, Razula http://www.razula.cz/, Soláň http://www.solansedlo.cz/. Jsou zde vleky určené pro děti i zkušené lyžaře.

V okolí se rovněž nachází upravované běžkařské trasy, které Vás provedou tím nejkrásnějším, co Valašsko a Beskydy nabízí.

Kde na vás dýchne karpatská idyla.pdf (428,8 kB)

Objevili jsme ráj horských kol v Česku.pdf (633,1 kB)

Mapa okolí Vsetína.pdf (1,9 MB)

Chalupa

Kontakt

Marie Šinkmajerová - Ubytování v Beskydech Kobylská 348
Karolinka 756 05
Telefon: 608 303 576 msinkmajerova@seznam.cz